Chmurki

Rekrutacja na rok 2020 do Programu 8.5 RPO WM

2019-10-15

Szanowni Państwo,

  Miło nam poinformować, iż wznowiona została rekrutacja do projektu ,,Złobek ‘’BOBAS’’ - nowe miejsca opieki nad dziecmi do lat trzech’’ realizowanego przez Złobek BOBAS , który otrzymał dofinansowanie na utworzenie dodatkowych 8 miejsc w żłobku z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020.
  Z udziału w projekcie mogą skorzystać osoby przebywające na urlopie macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym , osoby bezrobotne , bierne zawodowo oraz osoby pracujace opiekujące się dziećmi do lat 3 na terenie województwa małopolskiego. które dzieki mozliwosci pozostawienia dziecka w zlobku moga kontynuowac zatrudnienie.

 Obecnie prowadzona rekrutacja ma charakter ciągły do wyczerpania nowych 8 miejsc w żłobku „BOBAS”. Aby wziąć udział w rekrutacji należy dostarczyć wypełnione dokumenty, których wzory zostały zamieszczone w zakladce ,,cennik '':

1. Formularz rekrutacyjny

2. Formularz uczestnika programu 8.5 rpo wm

3. Oswiadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

4. Oswiadczenie o statusie na rynku pracy

5. Plan rekrutacji

  Dodatkowo należy dołączyć zaświadczenie od pracodawcy o kontynuacji pracy zawodowej , przebywaniu na urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim lub zaświadczenie z Urzędu Pracy o statusie bezrobotnego o ile jest się osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy.

 

 

 

PLAN REKRUTACJI DO PROJEKTU:

Nabór zamknięty :

ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: od 15.10.2019r.
ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI: do 15.12.2019r. 

 

Nabór otwarty :

ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: od 16.12.2019r. do wyczerpania wszystkich miejsc w projekcie

Archiwum aktualności

ue